Close

canaries

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui
Janine

Janine

Roozemond

Creative Director / Partner

sjaan@kingcanary.nlLinkedIn Button
Martijn

Martijn

van der Werff

Managing Director / Partner

martijn@kingcanary.nlLinkedIn Button
Marc

Marc

Pos

Senior Art Director / Partner

pos@kingcanary.nlLinkedIn Button
Nicole

Nicole

Hurkmans

General Manager

nicole@kingcanary.nlLinkedIn Button
Tanja

Tanja

van Groningen

Senior Creative Producer

tanja@kingcanary.nlLinkedIn Button
Claire

Claire

Hilbrand

Senior Project Manager

claire@kingcanary.nlLinkedIn Button
Mette

Mette

van Santen - van Rees

Project Manager

mette@kingcanary.nlLinkedIn Button
Sharda

Sharda

Khodabaks

Office Manager

sharda@kingcanary.nlLinkedIn Button
Esmee

Esmee

Nieuwenhuis

Head of Productions

esmee@kingcanary.nlLinkedIn Button
Irma

Irma

Almekinders

Finance Manager

irma@kingcanary.nlLinkedIn Button
Milou

Milou

Beems

Project Manager

milou@kingcanary.nlLinkedIn Button
Sjoerd

Sjoerd

Hoekstra

Designer

sjoerd@kingcanary.nlLinkedIn Button
Wouter

Wouter

Oostinjen

Senior Project Manager

wouter@kingcanary.nlLinkedIn Button
Jozefine

Jozefine

Hupkes

Executive Producer

jozefine@kingcanary.nlLinkedIn Button